Фотографія - це мить зупинений технікою і момент побачений фотографом, яка завжди нагадуватиме про почуття того моменту.

Професійна фотозйомка Весілля у Рівному, Луцьку, Києві, Хмельницькому, Чернівцях, Вінниці...
Є чудові моменти в житті, які хочеться згадати, переосмислити, повернутися до них пізніше. Це хвилини з яких будується щастя. Ми створюємо відображення цих моментів, проносячи їх через час, адже нам довіряють найцінніше: спогади. Найголовніше, що нам дуже подобається те, що ми робимо і є все щоб робити те, що ми любимо: одні з кращих фотоапаратів, студія і хороша команда, яка здатна створити свято з головних подій життя!

Виготовлення весільних фотоальбомів та фотокниг
З ХХI століттям на заміну звичайних фотоальбомів прийшли фотоальбоми нового покоління - фотокниги. Сучасні технології дозволяють зробити монтаж фотографій на цільних аркушах, будь-якої композиції, з сучасним дизайном, коментарями, виправити недоліки і підвищити якість послуг, фотографій, які не вклеюються, як було в традиційних фотоальбомах, а друкуються в фотокнизі на спеціальному обладнанні. Прикрашаються фотокниги гарними твердими обкладинками з натуральних і штучних матеріалів.

Фотограф на свадьбу Ровно|КИЕВ|фотограф Киев|свадебный фотограф |

 

Комментарии  

 
#3 Guest 29.09.2015 12:18
НАТАША, дякуємо Вам за чудові весільні знімки (06.06.2014р.), розуміння та хороший настрій під час фотосесії та після неї. А також за емоційну насиченість, підсилену музичним супроводом слайд-шоу. Неодноразово хочеться щодня переглядати фотознімки, а як наслідок, повернути ті незабутні моменти, які залишили яскравий відбиток в душі та пам,яті.
Галя та Ігор
 
 
#2 Guest 26.11.2013 12:22
Катя
Я була дружкою на весіллі де ви фотографували.Ф ото СУПЕР! Я вражена!
 
 
#1 Guest 04.09.2013 11:19
Ю,ля Іван
Дякуєм за ФОТО І ФОТОКНИГУ .Нам і всім дуже сподобалось.Буд ем усім рекомендувать.
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

свадьба