Хвилювання, сльози радості, перший весільний танець, - і не важливо скільки минуло часу, кожен з нас пам'ятає цю дату. Але з часом які моменти весільного переполоху вже не так легко згадати ...

Фотокнига - це гід сторінками Вашого незабутньою весілля. Це гордість Вашої родини. Це пам'ять про один із найщасливіших днів Вашого життя.

Сучасне оформлення весільних фотографій за індивідуальним замовленням - це фотокнига. При оформленні фотокниги враховуються лише побажання замовників: від стилю фотокниги до обкладинки, від кількості сторінок у формат фотокниги.

Фотокнига стане неповторною і приємною згадкою Вашого весілля. Вона поєднує в собі змістовно підібрані за сюжетом весільні фотографії, які об'єднані в одне ціле і прикрашені незвичайними та оригінальними художніми творами наших дизайнерів.

Весільна фотокнига - це погляд у Ваше незабутнє і прекрасне минуле, поєднане з незвичністю та неповторністю наших ідей.

Комментарии  

 
#1 Guest 05.10.2015 17:50
Вікторія та Андрій
Є три речі, які варто залишити після себе – ваші фотографії, ваша бібліотека і ваші особисті записи. Все це беззаперечно важливіше для майбутніх поколінь, ніж меблевий гарнітур у вас вдома. Джим Рон.

Ви, Олександре, - фотограф, який бачить яскраві моменти та досконально фіксує їх. Ваші знімки зберегли для нас найкраще, що з нами відбувалося в день нашого весілля.
Дякуємо Вам та Вашій дружині за подаровану нам можливість порадувати такими прекрасними фото своїх рідних та друзів.
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

свадьба