Агентство «Наталія» засноване в 1999 році. Сьогодні з нами працюють десятки людей, які так чи інакше пов'язані з весільною індустрією. У нас 2 напрямки діяльності. Перше. Ми штучно надаємо ті весільні послуги, які потрібні для весілля. Друге. Ми працюємо як весільні розпорядники. Тобто приймаємо участь у весіллі з моменту, коли до нас звертаються, до моменту, коли останній гість залишає банкет.

Наша робота полягає в тому, щоб на кожному весіллі були тільки кльові ідеї, тільки привабливі деталі і тільки сучасні та надійні весільні послуги, ціна яких відповідає їх якості. Продаж дешевих послуг за дорого не практикуємо. Репутація дорожче.

Нас мало турбує перетворення організації весіль в конвеєр з клієнтів. До нас приходять не ті, кому не важливо скільки грошей витратити на весілля, а ті, хто хоче за свої гроші отримати максимальну віддачу від усього процесу організації і, як наслідок, більш яскраві емоції і спогади.

Комментарии  

 
#3 Guest 21.01.2017 18:12
Де вас найти?
 
 
#2 Guest 15.10.2015 13:25
Дякую Вашій фантастичній команді, яка допомогла зробити нам цей день просто надзвичайним!Ко рдинатори з весільноЇ студії "НАТАЛІ" ви зробили для нас цей день безтурборним і до найменших дрібниць продуманий. Мегапозитивна і просто крутезний фотограф НАТАША і наш мега суперський відеооператор ОЛЕКСАНДР та його команда зберегли наші емоції і ці щасливі миті на фото та відео .ДяКУЄМ всім іншим хто приймав участь у нашому святі) Все було на вищому рівні!!!
ДЯКУЄМ!!! Аня та Андрій.
 
 
+19 #1 Настя 09.08.2012 10:01
Добрий день! Моє весілля було 28.08.2011 Я дуже вдячна студії Наталі,все було зроблено вчасно,зі смаком я дуже вам вдячна,що не підвели мене і мої сподівання,так склалося,що я сама живу у Києві, а весілля відзначала в Рівному і не пошкодувала,зав дяки вам,що моє свято відбулося саме в Рівному .Дуже вам дякую....Сестра у вересні виходить заміж,також замовила вас .До гарної зустрічі на весіллі!!!
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

свадьба