Всі хто планує організовувати своє весілля, чи вже розпочав проводити підготовку до нього, ставить перед собою одну найважливішу ціль – свято повинно пройти красиво, урочисто та весело, щоб у всіх присутніх на довго залишились позитивні емоції та гарні враження про цей святковий день. Без музики не може бути ні танців, ні конкурсів, ні задушевних пісень. Та що говорити, без музики просто не буває весілля!

Радимо вам дуже серйозно віднестись до вибору музики на весілля, тому що музика – це інколи найголовніше на майбутньому торжестві. Саме від неї залежить Ваш веселий настрій та настрій Ваших гостей. Саме музичний фон надає проведенню обрядів урочистості та торжества.

Підшукуючи музику на весілля ви зіткнетесь з великим вибором музикантів, ансамблів та інших музичних колективів. Їх можна розділити на декілька категорій. Найпоширенішими з них є:

  • Діджей – мінімальний музичний супровід у складі однієї людини, в основі репертуару використовуються аудіо записи популярних виконавців.
  • Вокаліст – діджей - мінімальний музичний супровід у складі однієї людини, в основі репертуару використовуються фонограми та мінусовки у власному  виконанні вокаліста та з використанням аудіо записів популярних виконавців.
  • Маленькі ансамблі (дуети) – складаються в основному з двох чоловік (вокал - ноутбук - електрогітара/саксофон/клавішні)
  • Ансамблі та гурти в складі 3-4 чоловіки які пропонують музику у власному живому виконанні та з частковим використанням мінусовок.
  • Естрадні колективи та ансамблі у складі 5-7 чоловік, виконують музику різних жанрів та напрямків у власному виконанні.
  • Оркестри, диксиленди, хори, ансамблі та інші професійні колективи різних напрямків

Хороша підготовка – це вже половина успіху. Тому, все, що стосується музики, просто неможливо пускати на самоплив. І хай у Вас і Ваших гостей в пам’яті залишаться найкращі враження від того, як Ваше весілля “співало і танцювало ”!

Комментарии  

 
#2 Guest 09.01.2016 08:53
Клас :lol:
 
 
+5 #1 Це просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08.05.2012 16:02
марина
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

свадьба