.

Весільне декорування від Людмили!
Тел.0679854001

Чи можна зробити весілля дійсно незабутнім?

Звичайно що так!!!

Можна оформити бенкетний зал, автомобільний кортеж, букет нареченої в одному стилі. Особливо якщо у вас тематичне весілля.

Якщо ви вирішите прикрасити приміщення живими квітами, вам потрібно якомога раніше вирішити питання з кількістю, кольором і видом квітів. Можливо це буде не дешево, але гарно прибране ваше весілля надовго запам’ятається вам, вашим рідним і друзям.

Декоратори оформлять приміщення залежно від інтер’єру, врахують його розміри, стиль, кольорову гамму.

Ми пропонуємо:
  • Оформлення весільного залу.
  • Весільні букети та бутоньєрки для наречених.
  • Чохли для стільців, накидки, святкові банти.
  • Декорування столиків для десерту, короваю, пива та для зустрічі наречених.
  • Прикрашання тканиною стелі, стін, сходинок, подвір’я.
  • Оформлення виїзної церемонії одруження: підставки з квітами, доріжка для наречених, весільна арка.
  • Весільні аксесуари: бокали, свічки, скриньки та кошики для грошей, підставка для шампанського.


Повний комплекс флористичного дизайну: декорування штучними квітами та тканинами святкового залу, кортежу, бокалів, прокат весільних арок,композицій із штучних квітів. Велика увага приділяється декору святкового залу. Окрім традиційного білого, майстри можуть запропонувати вам оформити зал у рожевому, золотистому, червоному, бежевому та інших яскравих кольорах.

Перила східців можуть бути декоровані як тканинами так і гірляндами чи бутоньєрками із штучних квітів. Високоякісні квіти виглядають як живі, і на відміну від останніх, не потребують особливого догляду.Ці квіти є відмінним рішенням декорування: при максимальній економії засобів, Ви можете досягти приголомшивого ефекту і створити неповторну атмосферу свята.

Готуючись до весілля особливу увагу варто приділити весільному кортежу. Вашій увазі ми можемо запропонувати найрізноманітніші кольори композицій. Кріплення квітів та тканин цілком безпечні і не псують поверхню автомобіля.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

свадьба