Пісня наше минуле, теперішнє, майбутнє

Гурт «Забава» - молодий, веселий, завзятий, творчий… Гурт виконує музику різних жанрів та стилів

«Забава» - це чотири учасники, у деяких номерах задіяні шість чоловік.

Керівник гурту «Забава» - Олександр Подганюк- людина творча, енергійна, великодушна, яка живе музикою, піснею, мелодією…

Голос гурту, неповторний, своєрідний – це ДмитроПрус, вражає глядача і слухача сценічною майстерністю і талантом.

Перлиною гурту є молода та талановита вокалістка Іванна Сапожник, почувши ії розумієш, що гармонія мелодії та голосу – це справжня магія!

«Забава» - це саксофон та сопілка, що оживають в руках Миколи Подганюка. Ведучий та старшина гурту «Забава» - людина енергійна, інтелігентна, душа компанії, красномовна та колоритна. Будь-яке свято він зуміє перетворити у незабутню подію, завдяки своєму таланту, гумору та чудовим організаторським здібностям. Микола Подганюк вважається одним з найкращих ведучих міста Рівне.

Гурт «Забава» - це творчість, що є складовою частиною великої культурної спадщини України. Учасники гурту дбайливо зберігають народні традиції, збагачують духовне життя Рівненщини, Волині та інших регіонів яскравими мистецькими барвами сьогодення.

Комментарии  

 
#15 Guest 06.01.2016 22:31
Весілля думаю
Брати ?
 
 
#14 Guest 30.09.2015 16:22
Гурт "Забава " - Ви зробили наше свято незабутнім!Дяку ємо Вам за позитивний настрій на весіллі, цікаву розважальну програму і хорошу та якісну музику!Всім рекомендуємо!Тв орчих Вам злетів наснаги та натхнення!!! Юля та Андрій з Теребовлі!)
 
 
#13 Guest 29.09.2015 12:47
Гурт "Забава " - Ви зробили наше свято незабутнім!Дяку ємо Вам за позитивний настрій на весіллі, цікаву розважальну програму і хорошу та якісну музику!Всім рекомендуємо!Тв орчих Вам злетів наснаги та натхнення!!! Юля та Андрій з Теребовлі!!! :lol:
 
 
#12 Guest 26.06.2015 15:22
Шикарні музиканти, вміють забавляти гостей, цікава у них весільна програма, завжди нові конкурси , конкурси надзвичайно цікаві, що регоче ціле весілля!! Крім того, що вони неймовірні музиканти, ще й чудові Люди з великої букви!!! Завжди підтримають у будь-якій ситуації. Дякуємо Вам велике за чудесну казку! Анастасія та Даниїл :lol: :lol: :lol:
 
 
#11 Guest 27.01.2015 19:07
Дуже - дуже гарні музиканти ! Гурт "Забава" наше весілля перетворили в казку. РЕКОМЕНДУЄМО ВСІМ !!!
Бажаємо вам щастя, творчих успіхів, натхнення та професійних досягнень.
 
 
#10 Guest 24.09.2014 19:13
на рурах грають все! :lol: Дуже класний колективЁ
 
 
#9 Guest 29.08.2014 17:41
Ну дуже класні музики!!!
 
 
#8 Guest 20.08.2014 15:34
всі гості нашого весілля ,на чолі із молодятами ,одноголосно вигукують "БРАВО" найкращим музикам :-)
 
 
#7 Guest 07.06.2014 14:27
Треба бачити- як клавішнік одночасно грає на трамбоні і клавішах, на весілі дійсно весело!!!
 
 
#6 Guest 02.09.2013 13:37
Усім читачам коментарів про гурт "Забава" хочу розповісти одну цікаву історію, яка сталась 31 серпня 2013 року в м. Львові на нашому весіллі. скажу відверто, коли я спілкувався з хлопцями і замовляв їх на весілля то я трішки переживав щоб це не були якісь шахраї які візьмуть завдаток і не приїдуть чи щось типу того. Але все відбулось як найкраще, гурт приїхав вчасно, забезпечили нам музичний супровід нашої виїзної розписки за що їм окреме величезне спасибі. з рештою щоб так довго не писати то напишу коротко - ці прекрасні люди перевершили усі мої сподівання на рахунок музики, а також тамади. гурт просто неперевершений і усі хто їх бачив і чув у нас на весіллі дуже задоволені, а Микола (тамада) просто молодець. хочеться ще багато всього написати, але скажу так "Ви молодці і ми будемо Вас рекламувати усім". дякуєм за прекрасний настрій який Ви створили на нашому весіллі і бажаємо Вам тільки росту і успіхів у Вашій нелегкій праці ))))))
З величезною вдячністю та повагою новостворена сім'я Дворянин Олег та Юля )))))))
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

свадьба